Blanco Ibiza Marble – FMW0008
SKU: FMW-0008
Categories: Blanco Ibiza Marble, Marble
Blanco Ibiza marble in slabs 2 cm and polished.
Discover all our available Blanco Ibiza blocks.
Quantity available: 26
Additional information
| Approx. Dimensions | 252X131X2CM |
|---|---|
| Width | 252 cm |
| Height | 131 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | White |
| Country | Turkey |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

