Blanco Ibiza Marble – FMW0013
SKU: FMW-0013
Categories: Blanco Ibiza Marble, Marble
Blanco Ibiza marble in slabs 2 cm and polished.
Discover all our available Blanco Ibiza blocks.
Quantity available: 29
Additional information
| Approx. Dimensions | 280X144X2CM |
|---|---|
| Width | 280 cm |
| Height | 144 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | White |
| Country | Turkey |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

