Vulcan Red – FQZ0408
SKU: FQZ-0408
Categories: Last slabs, Quartzite, Vulcan Red Quartzite
Quartzite Vulcan Red in 2 cm thick polished slabs. 8 slabs available.
Quantity available: 8
Additional information
| Approx. Dimensions | 312X196X2CM |
|---|---|
| Width | 312 cm |
| Height | 196 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Red |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

