Botanic Wave Green Quartzite – FQZ0401
SKU: FQZ-0401
Categories: Botanic Wave Green Quartzite, Quartzite
Botanic Wave Green Quartzite in 2 cm thick polished slabs.
Quantity available: 16
Additional information
| Approx. Dimensions | 328X202X2CM |
|---|---|
| Width | 328 cm |
| Height | 202 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Green |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.


