Nero Marquina Marble – FNM0737
SKU: FNM-0737
Categories: Last slabs, Marble, Nero Marquina Marble, Slabs 2 cm Nero Marquina
Black Marquina marble in 2 cm thick honed slabs.
Discover all the available Black Marquina blocks.
Quantity available: 7
Additional information
| Approx. Dimensions | 295X135X2CM |
|---|---|
| Width | 295 cm |
| Height | 135 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Honed |
| Open book | Yes |
| Color | Black |
| Country | Spain |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

