Blanco Ibiza Marble – FMW0015
SKU: FMW-0015
Categories: Blanco Ibiza Marble, Marble
Blanco Ibiza marble in slabs 2 cm and polished.
Discover all our available Blanco Ibiza blocks.
Quantity available: 13
Additional information
| Approx. Dimensions | 301X155X2CM |
|---|---|
| Width | 301 cm |
| Height | 155 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | White |
| Country | Turkey |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

