Calacatta Rosenoir – FRP0318
SKU: FRP-0318
Categories: Calacatta Rosenoir Marble, Last slabs, Marble
Calacatta Rosenoir marble in slabs 2 cm and polished.
Quantity available: 8
Additional information
| Approx. Dimensions | 297X190X2CM |
|---|---|
| Width | 297 cm |
| Height | 190 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Pink, White |
| Country | Portugal |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.
You may also like…
-
FRP-0317
290X178X2CM
SaleSold Out -


FRP-0280
308X101X2CM
Sale -
FRP-0319
291X188X2CM

