Cosmopolitan Quartzite – FQZ0411
SKU: FQZ-0411
Categories: Cosmopolitan Quartzite, Last slabs, Quartzite
Cosmopolitan Quartzite in 2 cm thick polished slabs. 9 slabs available.
Quantity available: 9
Additional information
| Approx. Dimensions | 284X195X2CM |
|---|---|
| Width | 284 cm |
| Height | 195 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Pink, Red |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

