Avocatus Quartzite – FQZ0359
SKU: FQZ-0359
Categories: Avocatus Quartzite, Last slabs, Quartzite
Quartzite Avocatus in 2 cm thick leather slabs. 8 slabs available.
Quantity available: 8
Additional information
| Approx. Dimensions | 296X197X2CM |
|---|---|
| Width | 296 cm |
| Height | 197 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Leather |
| Open book | Yes |
| Color | Green |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.


