Fusion Quartzite – FQZ0379
SKU: FQZ-0379
Categories: Fusion Quartzite, Last slabs, Quartzite
Quartzite Fusion in 2 cm thick polished slabs. 9 slabs available.
Discover all our available Fusion blocks.
Quantity available: 9
Additional information
| Approx. Dimensions | 314X182X2CM |
|---|---|
| Width | 314 cm |
| Height | 182 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Beige, Green |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.



