Verde Amazonia Quartzite – FQZ0321
SKU: FQZ-0321
Categories: Last slabs, Quartzite, Verde Amazonia Quartzite
Verde Amazonia Quartzite in 2 cm thick polished slabs. 5 slabs available.
Quantity available: 5
Additional information
| Approx. Dimensions | 294X196X2CM |
|---|---|
| Width | 294 cm |
| Height | 196 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Green |
| Country | Brazil |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.
You may also like…
-
FQZ-0303
340X202X2CM
Reserved -

FQZ-0241
310X195X2CM
Sale

