Dark Emperador Marble – FMI1813
SKU: FMI-1813
Categories: Dark Emperador Marble, Marble, Slabs 2 cm Dark Emperador
Marble Dark Emperador in 2 cm thick polished slabs.
Discover all our available Dark Emperador blocks.
Quantity available: 12
Additional information
| Approx. Dimensions | 274X141X2CM |
|---|---|
| Width | 274 cm |
| Height | 141 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Brown |
| Country | Spain |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.

