Calacatta Rosenoir Marble – FRP0319
SKU: FRP-0319
Categories: Calacatta Rosenoir Marble, Marble
Calacatta Rosenoir marble in slabs 2 cm and polished.
Quantity available: 18
Additional information
| Approx. Dimensions | 291X188X2CM |
|---|---|
| Width | 291 cm |
| Height | 188 cm |
| Thickness | 2 cm |
| Finish | Polished |
| Open book | Yes |
| Color | Pink, White |
| Country | Portugal |
Need more information?
Our team of experts will advise you at every step of the process.
You may also like…
-


FRP-0280
308X101X2CM
Sale -
FRP-0317
290X178X2CM
SaleSold Out

